Nabídka Penzion Minor ubytování České Budějovice

Cena 400,- Kč
vloženo 16.07.2021 16:31

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování pro levnou dovolenou, firemní pracovní cesty i pro romantické a příjemné víkendové ubytování.

Ubytování se nachází v klidném prostředí, nedaleko koleje VŠTE, centra města a výstaviště, za pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch, v Českých Budějovicích je mezi penziony velice oblíbeno.

Nabízíme, kvalitní ubytovací služby důsledně dbáme na desinfekci a každodenní pečlivý úklid, pokoje i apartmány jsou nepřetržitě desinfikovány a udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Penzion v Českých Budějovicích akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, ubytování se psy nebo s jinými domácími mazlíčky. 

Levné ubytování Vám nabídne také výborné snídaně v restauraci a v objektu penzionu uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily i dodávky, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem se záznamem.

Penzion Minor  je vyhledávané ubytovací zařízení na Jihu Čech pro rodinnou dovolenou nebo jako levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro služební cesty a pracovní skupiny. Pokoje i apartmán jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, televizí a minibarem. V celém objektu je k dispozici rychlý Wi-Fi internet. Některé pokoje mají k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnkou.

Levné ubytování České Budějovice lze během dovolené využít jako výchozí bod a příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek.

Typ ubytování Penziony
Vybavení Domácí mazlíčci
VybaveníParkování
Vybavení Internet
Vybavení Restaurace
Aktivita Cyklistika
Aktivita Turistika

Kontakt na prodejce

28138601

město České Budějovice
okres České Budějovice

Rychlý dotaz na inzerát

Novinky

Další novinky
červen 10

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty. Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…