Odebírání inzerátů

 Grandinzerce.cz spojuje komunitu

Grandinzerce.cz nabízí propojení komunity jako žádné jiné. Po vytvoření poptávky od nás budete automaticky dostávat upozornění na email v podobě relevantních nabídek, kupující zase jednoduše zjistí, kolik potencionálních zákazníků bude mít o jeho zboží zájem. Inzerování nikdy nebylo jednodušší!

Představte si, že byste dostávali upozornění na relevantní nabídky automaticky. Bylo by to skvělé, že? Ušetřili byste spoustu času, který byste mohli věnovat jiným činnostem. A co kdybychom vám řekli, že s Grandinzercí je něco takového možné?

 Služba Odebírání inzerátů odvede všechnu práci za vás. Jediné, co od vás bude požadovat, je vyplnění kritérií, podle kterých vám následně bude zasílat nabídky. Následně jen stačí nastavit, v jakém intervalu byste chtěli dostávat emaily s relevantními nabídkami. Můžete si zvolit buďto pravidelné zasílání jednou za den, jednou za týden, nebo jednou měsíčně.

 Abyste mohli službu využít, musíte si založit uživatelský účet. Pokud ještě účet nemáte, klikněte na tento odkaz, nebo poklepejte levým tlačítkem myši na tlačítko „Přihlásit se“ (naleznete ho v pravé části vedle „Vložit inzerát“).  Služba je zcela zdarma.

 

Novinky

Další novinky
srpen 6

Spuštění Grandinzerce.cz!

Toto je zkouška článkuPředávací protokol je dokument, který má chránit obě smluvní strany. Doporučujeme ho podepisovat ve všech případech při převodu nemovitosti nebo při pronájmu nemovitosti.Předávací protokol by měl obsahovat smluvní strany a jejich podpisy, specifikaci…

srpen 1

Pouštímě novou aplikaci

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Praesent dapibus. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat. Nunc dapibus tortor vel mi dapibus sollicitudin. Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum…