Odebírání inzerátů

 Grandinzerce.cz spojuje komunitu

Grandinzerce.cz nabízí propojení komunity jako žádné jiné. Po vytvoření poptávky od nás budete automaticky dostávat upozornění na email v podobě relevantních nabídek, kupující zase jednoduše zjistí, kolik potencionálních zákazníků bude mít o jeho zboží zájem. Inzerování nikdy nebylo jednodušší!

Představte si, že byste dostávali upozornění na relevantní nabídky automaticky. Bylo by to skvělé, že? Ušetřili byste spoustu času, který byste mohli věnovat jiným činnostem. A co kdybychom vám řekli, že s Grandinzercí je něco takového možné?

 Služba Odebírání inzerátů odvede všechnu práci za vás. Jediné, co od vás bude požadovat, je vyplnění kritérií, podle kterých vám následně bude zasílat nabídky. Následně jen stačí nastavit, v jakém intervalu byste chtěli dostávat emaily s relevantními nabídkami. Můžete si zvolit buďto pravidelné zasílání jednou za den, jednou za týden, nebo jednou měsíčně.

 Abyste mohli službu využít, musíte si založit uživatelský účet. Pokud ještě účet nemáte, klikněte na tento odkaz, nebo poklepejte levým tlačítkem myši na tlačítko „Přihlásit se“ (naleznete ho v pravé části vedle „Vložit inzerát“).  Služba je zcela zdarma.

 

Novinky

Další novinky
červen 10

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty. Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…