Výhody inzerce

Proč inzerovat na Grandinzerce.cz

Zboží z druhé ruky, ale i zbrusu nové výrobky. To všechno naleznete na GrandInzerce.cz, inzertním portálu, který spojuje kupující a prodávající z celého Česka a Slovenska. Jestliže jste otevřeli tento článek, nejspíše vás zajímá, v čem se vlastně lišíme od ostatních. A na to vám v následujících řádcích odpovíme.

Výhody pro kupující

Přívětivé uživatelské rozhraní

Moderní vzhled a jednoduché ovládání. Už na hlavní stránce vidíte, kolik inzerátů naleznete v databázi. Pomocí vyhledávacího pole jimi můžete jednoduše procházet. Web je rozdělen do 20 sekcí, v nichž najde pouze relevantní zboží.

Hodnocení uživatelů

Než si od někoho něco objednáte, můžete si ověřit jeho spolehlivost. U každého inzerátu naleznete uživatele, který inzerát vložil a za ním jeho hodnocení reprezentované hvězdičkami. Takto se jednoduše vyhnete podvodníkům a neférovému jednání ze strany prodejce.

Odebírání inzerátů

Ušetřete čas i námahu. Se službou odebírání inzerátů jednoduše odfiltrujete nechtěné nabídky a k vám se dostanou jen ty, které by vás mohly zajímat. Jak to funguje? Stačí kliknout na tlačítko „Odebírání inzerátů“ a zadat parametry, které odpovídají vašim požadavkům. Vhodné nabídky vám pak dorazí na email. A nejlepší na tom všem je, že nezaplatíte ani korunu!

Nenašli jste, co jste hledali? Zadejte poptávku!

Může se stát, že vám žádné zboží vystavené na Grandinzerci nebude vyhovovat. V tom případě nemusíte čekat, něž se nějaké objeví. Stačí vytvořit poptávku a vybrat si, v jakém intervalu vám máme posílat email s relevantními nabídkami (jednou za den, jednou za týden, jednou za měsíc).

Výhody pro inzerenta

Nízká cena

Za vložení inzerátu zaplatíte pouze osm korun. Jde o symbolickou částku, která zajistí, že kupující nalezne na Grandinzerci pouze spolehlivé prodejce. Přijímáme pouze platby kartou. Bezpečnost transakce je zajišťována platební bránou ComGate.

Upozornění potencionálního zákazníka

Jakmile inzerát vložíte, uvidíte, kolika lidem byla vaše nabídka odeslána. Zjistíte tak, kolik potencionálních zákazníků bude mít o vaše zboží zájem. Díky integrovanému sčítání návštěvníků můžete zároveň sledovat, kolik lidí si váš inzerát prohlédlo.

Informace do posledního detailu

Prodávaný předmět můžete dopodrobna představit potencionálnímu kupujícímu. Vložte poutavý popisek, nadpis, fotografie, kontaktní údaje i místo, kam si pro vaše zboží může kupující přijet. Ten místo uvidí přímo na mapě, může si tak jednoduše naplánovat trasu.

Novinky

Další novinky
srpen 6

Spuštění Grandinzerce.cz!

Toto je zkouška článkuPředávací protokol je dokument, který má chránit obě smluvní strany. Doporučujeme ho podepisovat ve všech případech při převodu nemovitosti nebo při pronájmu nemovitosti.Předávací protokol by měl obsahovat smluvní strany a jejich podpisy, specifikaci…

srpen 1

Pouštímě novou aplikaci

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Praesent dapibus. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat. Nunc dapibus tortor vel mi dapibus sollicitudin. Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum…