Nápověda

Inzerovat na Grandinzerci je velice snadné! Všechny nejdůležitější úkony zvládnete z pohodlí domova a bez nutnosti dohledávání informací. Inzerovat můžete v rámci několika málo minut – a to i s vyřízením registrace. Zde jsou nejdůležitější úkony, které budete na tomto inzertním portálu potřebovat.

Registrace je důležitá

Bez registrace se bohužel neobejdete. Jedním z důvodů, proč tomu tak je, je ochrana vašeho soukromí. V případě, že byste své osobní údaje (e-mail, telefon) uvedli veřejně, mohlo by dojít k jejich zneužití. Prostřednictvím registrace píše zájemce o inzerovanou věc na portál, jehož prostřednictvím vás Grandinzerce upozorní na odpověď potenciálního zájemce.

Jak se registrovat?

Samotná registrace probíhá tak, že musíte vpravo nahoře kliknout na slovo „Přihlásit“. Objeví se okénko, v rámci kterého se můžete přihlásit do portálu. Protože jste ale ještě neprovedli registraci, musíte v tomto okénku hledat na spodní straně vpravo. Zde klikněte na „Zaregistrovat“. Mezi údaje, které zde budete muset povinně uvést, patří e-mail a uživatelské jméno. Zadat musíte také heslo – a to hned dvakrát (pro kontrolu správnosti). Zkontrolujte si, zda máte zapnutý NumLock a vypnutý CapsLock. Z volitelných údajů můžete napsat:

· Své jméno, příjmení a telefon – tyto údaje ale můžete sdělit až osobě, se kterou budete jednat.

· Kraj, kde žijete – někteří uživatele si raději přijedou pro zboží osobně. Hodí se to také u prodeje většího zboží, kde by mohlo být problematické zasílání poštou (například kočárky, pneumatiky na auto apod.).

Níže je zapotřebí odškrtnout, že nejste robot a pak už jen souhlas s podmínkami serveru a se zpracováním soukromých údajů. Po kliknutí na tlačítko „Registrovat“ se podívejte do svého e-mailu. Zde najdete e-mail od Grandinzerce. Otevřete jej a klikněte na tlačítko „Ověřit e-mail a dokončit registraci“. Budete přesměrování na stránku, kde se můžete přihlásit pomocí svého e-mailu a hesla, které jste si stanovili.

Jak se přihlásit a odhlásit?

Je to jednoduché. Poté, co jste si otevřeli stránky Grandinzerce.cz, klikněte vpravo nahoře na nápis „Přihlásit se“. Do okýnka, které se vám zobrazí, už jen vepíšete svůj e-mail a heslo a je to. Odhlášení probíhá obdobně: klikněte vpravo nahoře na své uživatelské jméno. Opět se otevře okno, kde ve sloupci vlevo je úplně dole nápis „Odhlásit se“.

Nastavení uživatelského účtu

Svůj účet si můžete nastavit nebo doplnit na něm údaje po přihlášení. Jakmile jste přihlášeni, stačí kliknout na své uživatelské jméno. Objeví se okno, kam můžete dopsat stejné údaje, jako při přihlášení. Kromě toho můžete využít menu, které je uvedeno v levém sloupci.

· Moje inzeráty: Zde si můžete prohlížet vámi vložené inzeráty, popřípadě je přidávat.

· Peněženka: zde si můžete kontrolovat stav vašeho účtu – kolik máte peněz na účtu, kolik se odečetlo za vložení inzerátu a popřípadě si peněženku také dobít.

· Sledování inzerátů: pokud hledáte něco konkrétního, můžete si to zde zaškrtnout, a náš portál vás upozorní na nové inzeráty ve vámi zvolené sekci! Díky tomu už o nic nepřijdete!

· Oblíbené inzeráty: pokud vás některý z inzerátů zaujal, ale ještě nechcete reagovat, můžete si jej uložit do oblíbených.

· Hodnocení od uživatelů: zde si můžete přečíst, jaký mají ostatní názor na jednání s vámi. Také vy můžete hodnotit ostatní uživatele.

· Sledovaní uživatelé: pokud vás zaujal některý z uživatelů, můžete jej začít sledovat.

· Podpora: máte-li na nás otázky, neváhejte využít tohoto tlačítka v osobním menu!

· Změna hesla: zde si můžete své heslo kdykoli změnit.

Jak vložit inzerát?

Existují dva způsoby, jak přidat nový inzerát. Vedle vašeho uživatelského jména vpravo nahoře je oranžové tlačítko „Přidat inzerát“. Druhý je tento způsob: po přihlášení běžte kliknutím na své uživatelské jméno do svého osobního menu. Zde je v okně vlevo nahoře sekce „Moje inzeráty“. Klikněte na ni. Vyplňte povinná políčka označená hvězdičkou, přidat můžete také informace navíc, které nejsou povinné. Nakonec stiskněte tlačítko „Uložit“.

Jak smazat inzerát?

Po přihlášení běžte kliknutím na své uživatelské jméno do svého osobního menu. Zde je v okně vlevo nahoře sekce „Moje inzeráty“. Klikněte na ni. Zobrazí se všechny inzeráty, které jste zveřejnili. Zde lze také smazat již neaktuální inzeráty stisknutím tlačítka „Smazat“.

 

Novinky

Další novinky
leden 5

Jak správně inzerovat na Grandinzerci

Pokud chcete prodat, budete muset svůj inzerát řádně formulovat. Lidé vyhledávající určité zboží jsou totiž zpravidla líní a nechce se jim prokousávat se dlouhým textem. Správně napsaný inzerát vám může pomoci získat potřebné zájemce. V inzerátech nemusíme být upovídaní, stačí…

prosinec 18

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty.Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…