Spuštění Grandinzerce.cz!

červen 10

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty.

Komunita na prvním místě

Na naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu nový design. Díky němu se jednoduše zorientujete ve všech kategoriích a snadno vyhledáte požadovaný produkt. Těšit se můžete i na soutěže, které si pro vás čas od času připravíme.

Grandinzerce.cz ale není soutěžní portál. Jak už bylo řečeno výše, hlavní devízou tohoto webu je inzerce. Poptávky, nabídky, to vše naleznete v jednom přehledném balení, které vám usnadní koupi a prodej zboží. O tom se ostatně můžete dočíst v našem článku „Proč inzerovat na Grandinzerci“.

Jednoduchý nákup i prodej

Prodat nebo nakoupit na Grandinzerci je opravdu jednoduché. Nakupujícím v tom pomůže služba odebírání inzerátů (více o této funkci čtěte zde), kupujícímu zase stačí vložit inzerát a počkat, dokud se mu někdo z poptávajících sám neozve.

Jak bude Grandinzerce postupně stárnout, zkušení prodejci získají renomé v systému hodnocení. Díky němu budete mít vždy jistotu, že je prodejce férový. A těm špatně hodnoceným se jednoduše vyhnete.

Prodávejte, kupujte, bavte se!

Éra Grandinzerce.cz začíná. Tímto dnem můžete bez omezení začít využívat služeb inzertního portálu, který tu ještě nebyl. Budeme se snažit propojovat komunitu inzerentů a kupujících jako žádná jiná služba před námi.

Vaše zboží se rychle dostane k velkému množství potenciálních zákazníků. Kupující tu najdou množství zajímavých předmětů rozdělených do 20 kategorií, v nichž můžete jednoduše vyhledávat. Zboží můžete doporučit kamarádům a známým stisknutím jediného tlačítka, nebo jej sledovat a dostávat pravidelné aktualizace o případných změnách. Nakupování a prodávání zkrátka nikdy nebylo tak jednoduché.

Další články

červen 10

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými…

Novinky

Další novinky
červen 10

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty. Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…