Nabídka Azyl pro milence České Budějovice

Cena 720,- Kč
vloženo 21.11.2021 15:06

Azyl pro milence České Budějovice nabízí 3 hodinový pobyt v příjemném prostředí, v denní době od 9.00 do 15.00 hodin.

Milenecký azyl České Budějovice najdete ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě, kde by vás nemněl potkat nikdo z vašich známých. Výhodou je skryté diskrétní parkování zdarma v objektu na uzavřeném parkovišti.

Hodinový hotel České Budějovice je určen pro páry a dvojice bez ohledu na jejich sexuální orientaci. Nikoho nezajímá váš důvod ubytování. Profesionální a ochotný personál důsledně dbá na diskrétnost, proto opravdu není třeba se ničeho obávat. Na recepci může hotově zaplatit a vyzvednout klíče od pokoje pouze jeden z partnerů. Po ukončení mileneckého pobytu stačí uzamknout pokoj a uložit klíče na určené místo.

Milenecké ubytování České Budějovice není určeno k výdělečným účelům profesionálů ani neumožňujeme pořádání společných erotických akcí.


Kontakt na prodejce

azylpromilencecb.cz

město České Budějovice
okres České Budějovice

Rychlý dotaz na inzerát

Novinky

Další novinky
leden 5

Jak správně inzerovat na Grandinzerci

Pokud chcete prodat, budete muset svůj inzerát řádně formulovat. Lidé vyhledávající určité zboží jsou totiž zpravidla líní a nechce se jim prokousávat se dlouhým textem. Správně napsaný inzerát vám může pomoci získat potřebné zájemce. V inzerátech nemusíme být upovídaní, stačí…

prosinec 18

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty.Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…