Nabídka Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Cena 890,- Kč
vloženo 21.11.2021 15:04

Ubytování České Budějovice, levný penzion poblíž centra i výstaviště se řadí mezi oblíbené a nejlevnější penziony se snídaní. Snadné parkování osobních automobilů i dodávek před objektem nebo na uzavřeném a kamerou monitorovaném parkovišti.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice poskytuje kvalitní pobyt, nachází se poblíž obchodní zóny, vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Levný penzion České Budějovice nabízí pobyt v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1-4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Sami máte možnost volby z různých druhů pokojů a apartmánů, vybrat si takový, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Apartmány i pokoje v celém objektu levné ubytování České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastní koupelnou, WC, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a plochou televizí se satelitním příjmem a rádiem. Rychlé připojení k Wi-fi internetu je v celém penzionu zdarma.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je ideální pro seniory, cyklisty, motocyklisty, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny i dovolenou oblasti Jižní Čechy.

Ubytování v Českých Budějovicích na jednu i více nocí za nejlepší přijatelné ceny umožní pobyt se psem po předchozí dohodě s recepcí.

Penzion České Budějovice, je snadno a bez problémů dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou, stanice MHD linky č. 6. a 18. je v těsné blízkosti ubytování.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice pro firemní pracovní skupiny je velice oblíbeno a navštěvováno. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).


Kontakt na prodejce

vladislavasrbova

město České Budějovice
okres České Budějovice

Rychlý dotaz na inzerát

Novinky

Další novinky
leden 5

Jak správně inzerovat na Grandinzerci

Pokud chcete prodat, budete muset svůj inzerát řádně formulovat. Lidé vyhledávající určité zboží jsou totiž zpravidla líní a nechce se jim prokousávat se dlouhým textem. Správně napsaný inzerát vám může pomoci získat potřebné zájemce. V inzerátech nemusíme být upovídaní, stačí…

prosinec 18

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty.Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…