Nabídka PROSEKÁRNA hledá posily!

Cena Dohodou
vloženo 10.01.2022 10:28

Do našeho týmu hledáme kolegy/kolegyně na pozici sommelier/číšník na HPP i na DPČ?

Prosecco nás baví, všechny vinaře známe osobně a kousek italské atmosféry a pohostinnosti chceme přenést do Prahy. Hledáme někoho, kdo s námi bude sdílet stejné nadšení.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, školení v oblasti enologie, velmi flexibilní plánování směn, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké slevy na prosecco a další benefity.

Pracovní pozice na pobočkách Prosekárny na Praze 1, 2, 7, 9. Zároveň hledáme na pobočku v pražských Vinohradech na Praze 2, kde budeme brzy otevírat naší novou pobočku?

Nástup je možný ihned.

Pro více informací se ozvěte na email: denisa@prosekarna.cz nebo na +420 775 305 137

Profese / OborGastronomie a pohostinství
ÚvazekZkrácený
VzděláníStředoškolské s maturitou
Vhodné i proBez praxe

Kontakt na prodejce

denisa.prosekarna

město Praha
okres Praha

Rychlý dotaz na inzerát

Novinky

Další novinky
leden 5

Jak správně inzerovat na Grandinzerci

Pokud chcete prodat, budete muset svůj inzerát řádně formulovat. Lidé vyhledávající určité zboží jsou totiž zpravidla líní a nechce se jim prokousávat se dlouhým textem. Správně napsaný inzerát vám může pomoci získat potřebné zájemce. V inzerátech nemusíme být upovídaní, stačí…

prosinec 18

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty.Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…