Nabídka Levné ubytování České Budějovice penzion

Cena 890,- Kč
vloženo 20.06.2023 17:49

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž nové obchodní zóny, kolejí vysoké školy VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám nabídne pobyt v prostorném komfortním apartmánu a pohodlných pokojích, kvalitně vybavených vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou televizí s rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí, za nejlepší cenu, může být krátkodobé a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, nebo i dlouhodobé pro služební cesty a pracovní skupiny.

Penzion České Budějovice poskytuje příjemné a kvalitní ubytovací služby za nejlepší cenu. Ve vlastní snídaňové restauraci vám připravíme chutnou snídani dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Kromě kvalitního ubytování v Českých Budějovicích vám nabídneme uzavíratelné a monitorované parkoviště pro osobní automobily. Parkování dodávkových automobilů je možné zdarma před budovou penzionu.

Levné ubytování České Budějovice je vhodné pro všechny, kteří hledají ve městě kvalitní a levné hotely a penziony. Důsledně dbáme na každodenní pečlivý úklid, apartmány i pokoje jsou nepřetržitě udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Levný penzion Minor České Budějovice poskytne zdarma garážové parkování pro jízdní kola a motocykly.

Ubytování v soukromí České Budějovice akceptuje pobyt se psy nebo s jinými domácími mazlíčky, ale pouze po předchozí dohodě s pracovníky recepce.

Dovolená strávená v Českých Budějovicích nemá chybu, neboť v okolí města i v celé oblasti Jižní Čechy se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Rodinný penzion Minor České Budějovice je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet, kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek s přilehlou ZOO zahradou.


Kontakt na prodejce

hotelyapenziony

město České Budějovice
okres České Budějovice

Rychlý dotaz na inzerát

Novinky

Další novinky
leden 5

Jak správně inzerovat na Grandinzerci

Pokud chcete prodat, budete muset svůj inzerát řádně formulovat. Lidé vyhledávající určité zboží jsou totiž zpravidla líní a nechce se jim prokousávat se dlouhým textem. Správně napsaný inzerát vám může pomoci získat potřebné zájemce. V inzerátech nemusíme být upovídaní, stačí…

prosinec 18

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty.Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…