Nabídka Levné ubytování České Budějovice pension Minor

Cena 890,- Kč
vloženo 20.06.2023 17:49

Levné ubytování České Budějovice pension Minor, pobyt na jednu i více nocí, nedaleko centra, výstaviště a koleje VŠTE, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar, pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty jednotlivců i skupin.

Pension České Budějovice nabízí snídaně dle vlastního výběru, zdarma parkování před objektem i dodávek nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti.

Levné ubytování České Budějovice poskytuje kvalitní služby a patří mezi levné hotely a pensiony.

Krátkodobé ubytování v Českých Budějovicích se psy je možné po předchozí dohodě s recepcí.

Nabízíme krátkodobé i levné dlouhodobé ubytování České Budějovice pro pracovní skupiny.

Hotely a pensiony v Českých Budějovicích vám poskytnou ideální odpočinek a přispějí k příjemné a levné dovolené na Jihu Čech.

Prostorný apartmán a kvalitně vybavené pokoje jsou v pensionu Minor České Budějovice, vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou SAT-LCD televizí, minibarem, chladničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Wi-Fi je v celém objektu ubytování zdarma.

Pensiony České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány rodinami s dětmi, Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.


Kontakt na prodejce

hotelyapenziony

město České Budějovice
okres České Budějovice

Rychlý dotaz na inzerát

Novinky

Další novinky
leden 5

Jak správně inzerovat na Grandinzerci

Pokud chcete prodat, budete muset svůj inzerát řádně formulovat. Lidé vyhledávající určité zboží jsou totiž zpravidla líní a nechce se jim prokousávat se dlouhým textem. Správně napsaný inzerát vám může pomoci získat potřebné zájemce. V inzerátech nemusíme být upovídaní, stačí…

prosinec 18

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty.Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…